Chamskie zachowanie praciwnika szpitala

Dzień dobry, będąc w szpitalu rejestrowałem sie do lekarza i był świadkiem bardzo brzydkiej i poniżające sytuacji. Pani w rejestracji w szpitalu, bardzo miła Pani,została zbesztana przez dużego łysego pana,bardzo nieprzyjnego, ten pan owy tez tam pracuje w SZPITALU ,pani potrzebowała pomocy przy wpisie chyba ,a on głośno,chamsko i naprawdę nie na miejscu potraktował ową panią, zrobiło mi sie jej szkoda i strasznie sie zdenerwowałem zwróciłem mu uwagę, ale pan chyba nic sobie z tego nie zrobił. Pani rejestratorka jeżeli chcialaby złożyć skargę na tego chamskiego pana ja chetnie pomogę, proponuję koniecznie napisać skargę, ten pan to na pole,a nie do pracy w takim zakładzie. Dziękuję,kibicuje Pani i pomogę chetnie.

Ta skarga to tylko do Boga, bo innej nikt nie wysłucha

Wierzę oj wierzę

Tam co drugi to cham w tatuażach

Czas się za to wszystko wsiąść. Pisać skargi. Pomagajmy sobie nawzajem.

Miały panie możliwość pozbycia się tego gościa,ale zostały zastraszone odgórnie.

Szlachciuro pewnie przy jakiś korytku i musi się dowartościować. Wychowanie zaś i kultura zapewne wyniesione z domu.

To czy ktoś jest wytatuowany czy nie, nie świadczy o człowieku. To tak jak osoby chodzące do kościoła. Modli się pod figura a diabła ma za skóra. Kultura to w dużej mierze wychowanie

To trudna praca,dziwicie sie im? Bardzo dobrze chłopaki i pielegniarki robia,sam byłem swiadkiem ,tez byłbym chamski

Panie w rejestracji sa bardzo sympatyczne i odporne na stres.Nie tylko pan tak sie zachowuje ale i byłam świadkiem jak pani koordynator rejestracji bardzo nieladnie zachowywała sie wobec tych pan. Może nauczyć kultury tych kierowników, koordynatorów, ludzie wszystko widzą.To ,że jesteście znajomymi dyrektorki nie upoważnia was do takiego zachowania.

Szpital to klika nie do ruszenia /

Zobaczymy teraz jak nie do ruszenia ,teraz ich już NIK poruszy, sprawdzi kompetencje, wypłatki premię, dobrze zeby ktoś dla NIK podpowiedział kogo przetrzepać, komu sprawdzić premię, kolesiostwo,sąsiedztwo ,więzy rodzinne , koniecznie co robią te legaty na sor ,dzieci prominentów.

Wina pani dyrektor bo pozwala na to ,,swoim,,.
To towarzystwo zapomniało, że dyrektorem ,kierownikiem się bywa...

Sprawdzić po ile godzin pracują ratownicy,bo chyba im 24 h to za mało

Czytam te wasze komentarze i oczom nie wierze!! Dawno szpitala na tapecie nie bylo, co??? Nie rozumiecie ludzie, jak takimi oszczerstwami i pomowieniami mozecie skrzywdzic drugiego czlowieka. Przyjemnisc Wam to sprawia?

Ewelina gdzie tu jest pomówienie???? Napisz bo znaleźć nie mozna, jesteś z góry i boisz sie ,ze szambo wypłynie? Wiesz jak co niektórzy krzywdzą innych?jak nie wiesz to sie dowiesz.

Ja to bym do inspekcji pracy zgłosiła za takie traktowanie pracownika,raz dwa porządek by był.

Ewelina czyzby oracownik administracji sie odezwał.

Ewelina od krzywdzenia to tam jest grupa do zadań specjalnych

Pani Ewelino broni pani praw które nie powinny mieć miejsca. Jakim prawem jest powołanie na stanowisko kierownika /, osobę która nie powinna pełnić tej funkcji, pomijam wybór z konkursu gdzie się nie odbył. / Jest tego o wiele więcej,ale dziwi mnie to że osoby tam pracujące tak bardzo się obawiają że wolą milczeć. Nie można aż tak się poniżać żeby milczeć,gdzie są wypowiedzi Zw.Zawodowych pomijając zw

Na kulturalne zachowanie, kulturalna odpowiedź, na głupie zachowanie, głupia odpowiedź, na chamskie zachowanie..... dalej podobnie. I nie trzeba filozofii, szukać dziury w całym.

Związki zawodowe i ich kierownictwo dało przykład w przypadku super koordynatora i posła, przewodnicząca ze szpitala w stolicy zakazała personelowi wypowiadać się w sprawie wydarzeń i sytuacji w szpitalu w/w lekarza, specjalisty, koordynatora, posła. Skoro takie praktyki w Warszawie to co dopiero na prowincji.

mnie nie przyjeli do szpitala bo mialem skierowania z innego miasta powiedzieli ze musze miec skierowanie od lekarza od nich innych nie przyjmuja wogole

Obserwatorze o jakich związkach mówisz?

Ewa , chyba o związku administracji hahahah

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.