Kradzieże siana - Rajgród

Informuję ze na terenie gminy Rajgr?d dokładnie wieś Kuligi grasuje złodziej siana. Tnie trawę I zbiera tzn. kradnie. Wszystko jest skoszone zebrane w 24 godziny. Prosze uważajcie na swoje pola. Raczej nie kupować. Bo to paserstwo. Sprawa zgĺoszona. Odpowiednie służby działają. Nie kradnij

Przykra sprawa, strata a zysk dla złodzieja

Jak w ciągu 24 godzin z trawy zrobi się siano?

To zapytaj złodzieja, co zrobił z trawą na drugi dzień

Do Toczyl : czary mary I masz siano. Chyba coś wiesz na ten temat? Namierzymy WAS

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.